Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 3 grudnia 2023 I NIEDZIELA ADWENTU

1. Dzisiejszą I Niedzielą Adwentu rozpoczynamy Nowy Rok Liturgiczny, pod hasłem: Uczestniczę we wspólnocie Kościoła.

2. W czasie adwentu zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas RORAT. Od poniedziałku do soboty o godzinie 6.30, w środę o godzinie 17.00 z udziałem dzieci i młodzieży. Prosimy, aby na Msze roratnie przynosić ze sobą świece lub lampiony.

3. We wtorek 5 grudnia, w czasie wieczornej Mszy Św.  wraz z Siostrami Salezjankami zapraszamy do modlitwy o beatyfikację Sługi Bożej Siostry Laury Meozzi.

4. W środę 6 grudnia podczas Mszy Świętej o godzinie 17.00, dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej otrzymają medaliki. Zapraszamy na Mszę Święta dzieci wraz z rodzicami.

5. W piątek 8 grudnia obchodzimy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze Święte w naszym Sanktuarium o godzinie 7.30, 9.00 i 17.00. Tego dnia pamiętajmy o  Godzinie Łaski, czyli od 12.00 do 13.00. Bazylika jest cały dzień otwarta, więc można będzie tę chwilę przeżyć w naszym kościele.

6. W sobotę 9 grudnia  zapraszamy na kolejne spotkanie młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.  Tym razem z racji Adwentu na Mszę Roratnią o godzinie 6.30 a następnie spotkanie na plebanii.

7. W sobotę 9 grudnia zapraszamy na Różanostocki Wieczernik Modlitwy. Rozpoczęcie o godzinie 10.30 modlitwą różańcową, Msza Św. o godzinie 12.00.

8. W niedzielę 10 grudnia swoje imieniny obchodzi ks. Daniel Kwietniewski – Dyrektor Dzieł Wychowawczych w Różanymstoku. Pamiętajmy w modlitwie o dostojnym Solenizancie.

9. W zakrystii kościoła można nabyć opłatki na stół wigilijny a także świece Caritas, jako wigilijne dzieło pomocy najuboższym.

10. W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 9.00 zapraszamy na spotkanie z sołtysami. Spotkanie odbędzie się na plebanii.

11. W czwartek 7 grudnia o godz. 17.00 w Bibliotece w Różanymstoku odbędzie się promocja książki „Spis parafialny parafii Różanostockiej sporządzony 1926 roku” opracowanej przez Tadeusza Ciszkowskiego.