Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17 grudnia 2023 III NIEDZIELA ADWENTU

1. Przeżywamy dziś III Niedzielę Adwentu. Dzisiaj kończymy w naszej parafii Rekolekcje Adwentowe, które poprowadził ks. Józef Łysik SDB - Wychowawca w Ośrodku Wychowawczym w Różanymstoku.

2. Za tydzień IV Niedziela Adwentu i jednocześnie Wigilia Bożego Narodzenia. W przyszłą niedzielę do południa Msze św. wg porządku niedzielnego, tj. o godz.: 7.30, 9.00. 10.30 i 12.00. Z racji Wigilii Mszy św. o godz. 16.00 nie będzie. Natomiast zapraszamy o północy na  PASTERKĘ.

3. Trwamy w Nowennie do Bożego Narodzenia, którą odprawiamy pół godziny przed wieczorną Mszą św. Natomiast w niedzielę 24 grudnia Nowennę odprawimy rano o godz. 7.00, czyli przed pierwszą niedzielną Mszą św.

4. W zakrystii można nabyć opłatki na stół wigilijny a także świece Caritas.

5. We wtorek 19 grudnia swoje imieniny obchodzi ks. Dariusz Matuszyński. Pamiętajmy w modlitwie o dostojnym Solenizancie.

6. Zapraszamy do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD) zbiórka będzie miała miejsce w piątek 22 grudnia. Dochód ze zbiórki jest przeznaczony na projekty misyjne. Miejsce zbiórki – plac miedzy plebanią i Oratorium przy studni. Ostateczny odbiór sprzętu godz. 9.30.

7. W gablocie i na stronie internetowej został zamieszczony program tegorocznej Kolędy.

8. W minionym tygodniu do wieczności odeszli:

śp. Henryk Borys z Grzebieni, przeżył 96 lata,

śp. Stanisław z Staranowicz z Nierośna Kolonii, przeżył 73 lata.

Polecajmy ich duszę Bożemu Miłosierdziu.