Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 21 stycznia 2024 III NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przeżywamy dziś III Niedzielę Zwykłą. Z ustanowienia papieża Franciszka przeżywamy ją jako Niedzielę Słowa Bożego. Dziękujmy Ojcu Niebieskiemu za Jego Słowa, które do nas kieruje w Piśmie Świętym! Możemy ich słuchać zwłaszcza podczas niedzielnej czy codziennej Mszy  Świętej. Ale możemy także wsłuchiwać się w to, co Bóg chce nam powiedzieć w ciągu dnia, biorąc samodzielnie do ręki rodzinny czy osobisty egzemplarz Pisma Świętego.

2. W poniedziałek 22 stycznia rozpoczynamy Nowennę przed Uroczystością Świętego Jana Bosko. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji dzieci i młodzieży, każdego dnia pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą.

3. W poniedziałek 15 stycznia zakończyliśmy w naszej Parafii Kolędę. Dziękujemy za serdecznie przyjęcie i wspólną modlitwę. Podsumowanie Kolędy dokonam za tydzień w ramach rocznego sprawozdania z życia parafii. Gdy ktoś miał jakąś przeszkodę, by przyjąć księdza po kolędzie, a miał takie życzenie, by kolęda w jego domu się odbyła, to prosimy zgłaszać się do zakrystii, wtedy będziemy umawiać się indywidualnie.

4.  W sobotę 27 stycznia zapraszamy na kolejne spotkanie młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.  Spotkanie o godz. 15.00 w salce pod plebanią.

5. Również w sobotę 27 stycznia zapraszamy na spotkanie Wspólnoty Wiara i Światło. Rozpoczęcie o godz. 14.00 Mszą Świętą w kaplicy na plebanii.

6. Dzisiaj przypada Dzień Babci a jutro Dzień Dziadka. Wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji ich Święta składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Różanostockiej!

7. Zbliża się Święto Ofiarowania Pańskiego, w zakrystii można nabyć świece-gromnice.

8. W minionym tygodniu do wieczności odeszły:

śp. Maria Huryn z Różanegostoku, przeżyła 69 lat;

Marianna Sadowska z Grodziszczan przeżyła 69 lat.

Polecajmy Ich dusze Bożemu Miłosierdziu.