Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 28 stycznia 2024 IV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przeżywamy dziś IV Niedzielę Zwykłą. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich Parafian i Pielgrzymów nawiedzających Różanostockie Sanktuarium.

2. W poniedziałek 29 stycznia zapraszamy na Wieczór Uwielbienia. Rozpoczęcie Mszą Święta o godzinie 17.00.

3. W środę 31 stycznia obchodzimy w naszej parafii Uroczystość Świętego Jana Bosko. Zapraszamy tego dnia do wspólnej modlitwy dziękczynienia Panu Bogu za dar Księdza Bosko i dzieło Salezjańskie w Różanymstoku podczas Mszy Świętych o godzinie 7.30, 9.00 i 17.00.

4. W środę 31 stycznia zapraszamy na spotkanie formacyjne Salezjanów Współpracowników, które rozpocznie się Mszą Św. o godz. 17.00.

5. W piątek 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Bożej Gromnicznej. Msze Święte w tym dniu o godzinie 7.30, 9.00 i 17.00. W zakrystii kościoła można nabyć gromnice.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek będziemy odwiedzali chorych. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo pierwszosobotnie o godz. 11.00. Po nim Msza św. o godz. 12.00.

7.  W sobotę o godz. 13.00 będziemy zdejmowali dekorację świąteczne, przy okazji będzie konieczne sprzątnięcie kościoła. Dlatego tym razem w sobotę prosimy grupę sprzątających wg kolejki z Krugła. O pomoc prosimy również ministrantów i młodzież (animatorów) z Oratorium.