Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 4 lutego 2024 V NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przeżywamy dziś V Niedzielę Zwykłą. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich Parafian i Pielgrzymów nawiedzających Różanostockie Sanktuarium.

2. W sobotę 10 lutego zapraszamy na Różanostocki Wieczernik Modlitwy, który tradycyjnie rozpoczniemy modlitwą różańcową o godzinie 10.30.

3. W niedzielę 11 lutego obchodzimy wspomnienie NMP z Lourdes. Jest to również Światowy Dzień Chorego. Serdecznie zapraszamy na Mszę Świętą w intencji wszystkich chorych i cierpiących na godzinę 9.00. Podczas tej Mszy Świętej będzie możliwość przyjęcia Sakramentu Namaszczenia Chorych.

4. Dziękujemy za pomoc w sprzątnięciu świątecznych dekoracji.

5. Od 29 stycznia do 2 lutego przy naszym Oratorium zostały przeprowadzone zimowe półkolonie dla dzieci. Wszystkich uczestników było 70 osób. Dziękujemy siostrze Katarzynie – salezjance, która zaprojektowała, zorganizowała i przeprowadziła ten wypoczynek. Dziękuję wszystkim tym, którzy pomogli w przeprowadzeniu tej akcji: dziękuję pozostałym siostrom Salezjankom,  Animatorom, Rodzicom, Żołnierzom i Przyjaciołom naszego Oratorium. Władzom Gminy składamy podziękowanie za użyczenie busa i wszystkim tym, którzy materialnie wsparli te półkolonie. Jak to wyglądało można zobaczyć na stronie FB Oratorium św. Dominika Savio w Różanymstoku.