Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11 lutego 2024 VI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przeżywamy dziś VI Niedzielę Zwykłą. Dzisiaj 11 lutego obchodzimy wspomnienie NMP z Lourdes. Jest to również Światowy Dzień Chorego. Naszą modlitwą otaczamy wszystkich naszych chorych i cierpiących.

2. W środę 14 lutego rozpoczynamy Wielki Post. W Środę Popielcową Msze Święte z obrzędem posypania głów popiołem o godzinie 7.30, 9.00 i 17.00. Przypominamy, że tego dnia obowiązuje nas post ścisły.

3. W czasie Wielkiego Postu zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych. Droga Krzyżowa w piątek o godzinie 16.30. Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 9.00, także o godzinie 15.30.

4. W sobotę 17 lutego zapraszamy na kolejne spotkanie młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.  Spotkanie o godz. 15.00 w Kaplicy Adoracji w kościele.

5. Dzisiaj niedziela inwestycyjna, serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj na tacę, ale i przy innych okazjach.

6. W minionym tygodniu do wieczności odeszła śp. Stanisława Kułak ze Sławna, przeżyła 92 lata, Polecajmy Jej duszę Bożemu Miłosierdziu.