Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 3 marca 2024 III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Przeżywamy III Niedzielę Wielkiego Postu. Serdecznie witamy wszystkich Parafian i Pielgrzymów nawiedzających Różanostockie Sanktuarium.

2. We wtorek 5 marca w czasie różańca i wieczornej Mszy Św.  wraz z Siostrami Salezjankami zapraszamy do modlitwy o beatyfikację Sługi Bożej Siostry Laury Meozzi.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca, stąd zapraszamy do modlitwy o nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

4. W piątek  8 marca rozpoczynamy w naszej Parafii Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzi ks. Sławomir Piotrowski, salezjanin z Żyrardowa. Zapraszamy do udziału w rekolekcjach i skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania. W piątek i sobotę Msze Święte z nauką rekolekcyjną o godzinie 7.30, 9.00 i 17.00 a w niedziele według stałego porządku.

W trakcie rekolekcji zapraszamy również: w piątek na Drogę Krzyżową o godz. 16.30, natomiast w sobotę po Mszy  św. wieczornej o godz. 18.00 na Wieczór Uwielbienia. Poza tym w sobotę jest też zaplanowany Różanostocki Wieczernik Modlitwy. Rozpoczęcie o godzinie 10.30 modlitwą różańcową, Msza Św. z kazaniem rekolekcyjnym o godzinie 12.00.

5. Dziękujemy za ofiary składane na kwiaty do Bożego Grobu.

6. Po gruntownym remoncie można już korzystać z przykościelnych toalet. Całość została sfinansowana ze środków parafialnych. 

7. W minionym tygodniu do wieczności odeszli:

śp. Stanisława Chodukiewicz z Suchodoliny, przeżyła 79 lat

śp. Kazimierz Kazimirowicz z Nierośna Kolonie Wschodnie, przeżył 70 lat,

śp. Helena Kiejko z Suchodoliny, przeżyła 74 lata.

Polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu.