Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 31 marca 2024 NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

1. Z okazji Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego życzymy Parafianom, Pielgrzymom i Gościom wielu łask Bożych, umocnienia wiary i prawdziwej radości serca, którą przynosi Zmartwychwstały Chrystus!

2. Dziękujemy Wszystkim, którzy włączyli się w przygotowania do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego w naszym Różanostockim Sanktuarium: Kapłanom za posługę przy ołtarzu i konfesjonale, Siostrom Salezjankom za przygotowanie dekoracji świątecznych i wystroju naszej świątyni, Liturgicznej Służbie Ołtarza wraz z panami Kościelnymi, Chórowi i Orkiestrze, panu Organiście, Scholii, Salezjanom Współpracownikom i Wspólnocie Adoracyjnej i pozostałym grupom za czwartkowe nocne czuwanie, Strażakom za podjęcie warty przy Grobie Pańskim, wszystkim Ofiarodawcom na kwiaty do Bożego Grobu i na ołtarze. Dziękujemy asyście procesyjnej podczas Rezurekcji. Niech Bóg hojnie wszystkim wynagrodzi!

3. W Poniedziałek Wielkanocny Msze święte według porządku niedzielnego.

4. W przyszłą niedzielę Święto Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy Koronki do Bożego Miłosierdzia o godzinie 15.00.

5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 w kościele spotkanie kandydatów do Bierzmowania i ich Rodziców.

6. Od przyszłej niedzieli będziemy przyjmować intencje na drugie półrocze.

7. W tym tygodniu przypada I Piątek Miesiąca. Wizyta u chorych z racji udziału księży w kapitule zakonnej będziemy przełożona na drugi piątek miesiąca czyli 12 kwietnia.

8. W I Sobotę Miesiąca, 1 kwietnia, zapraszamy do modlitwy wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi podczas nabożeństwa o godzinie 11.00 i Mszy Świętej o godz. 12.00.

9. W minionym tygodniu do wieczności odeszła:

śp. Stanisława Bołkun z Grzebieni, przeżyła 87 lat. Polecajmy jej duszę Bożemu Miłosierdziu.

 

CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ!

PRAWDZIWIE ZMARTWYCHWSTAŁ!

ALLELUJA!