Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 21 kwietnia 2024 IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Przeżywamy IV Niedzielę Wielkanocną, czyli Niedzielę Dobrego Pasterza, którą rozpoczynamy tydzień modlitw o nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w kościele.

2. Po 32 latach posługę organisty w naszej parafii kończy p. Ryszard Borys. Przez te lata p. Ryszard towarzyszył nam swoim śpiewem i graniem w czasie ważnych wydarzeń i uroczystości ale też w codziennej posłudze w naszym kościele. Jako wspólnota parafialna dziękujemy p. Ryszardowi, że przez tyle lat dzielił się z nami swoim czasem i swoimi zdolnościami, ubogacał muzyką i śpiewem nasze Msze święte, nabożeństwa i uroczystości. Dzisiaj pragniemy z serca wyrazić naszą wdzięczność i podziękować za ten trud i dyspozycyjność. Życzymy, aby umocniony Bożymi łaskami, Matczyną opieką Różanostockiej Wspomożycielki, cieszył się dobrym zdrowiem, rodzinnym szczęściem i nadal realizował swoje pasje, również te muzyczne. 

3. We wtorek 23 kwietnia imieniny obchodzi ks. Wojciech Witkowski a w czwartek 25 kwietnia ks. Marek Kwietniewski. Pamiętajmy w modlitwie o Solenizantach.

4. W środę 24 kwietnia zapraszamy na spotkanie formacyjne Salezjanów Współpracowników, które rozpocznie się Mszą św. o godz.  17.00.

5. W niedzielę 28 kwietnia zapraszamy na Msze wioskową dla Brzozowo Kolonie na godzinę 9.00 w kościele.

6. W minionym tygodniu do wieczności odszedł śp. Stanisław Kondracki z Nierośnia, przeżył 61. Polecajmy jego duszę Bożemu Miłosierdziu.