Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 5 maja 2024 VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Przeżywamy dziś VI Niedzielę Wielkanocną. Za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

2. Z dniem 1 maja w naszej parafii posługę organisty rozpoczął p. Rafał Harasim. Pan Rafał jest absolwentem Salezjańskiej Szkoły Organistowskiej w Lutomiersku, po której podjął wyższe studia muzyczne najpierw w Łodzi a następnie w Białymstoku. W czerwcu będzie bronił dyplom magistra sztuki na Uniwersytecie w Białymstoku. Życzymy Panu Organiście owocnej pracy w naszym Sanktuarium. Niech Maryja Różanostocka Wspomożycielka ma zawsze w swojej opiece.

3. W środę 8 maja zapraszamy na godz. 19.00 mieszkańców Grzebieni na Mszę wioskową.

4. W piątek 10 maja będziemy odwiedzali chorych w naszej parafii.

5. W sobotę 11 maja zapraszamy na Różanostocki Wieczernik Modlitwy. Rozpoczynamy modlitwą różańcową o godz. 10.30, o godz. 12.00 Msza Św.

6. 18 maja o godz. 16.00 w naszej parafii odbędzie się bierzmowanie. Z tej racji zapraszamy młodzież i ich rodziców na spotkanie połączone z próbą liturgii do kościoła w sobotę 11 maja na godz. 16.00.

7. W minionym tygodniu do wieczności odszedł śp. Eugeniusz Kotowski z Sadowa, przeżył 60 lat. Polecajmy jego duszę Bożemu Miłosierdziu.