Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 12 maja 2024 WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Serdecznie witamy wszystkich Parafian i Pielgrzymów nawiedzających Różanostockie Sanktuarium.

2. Dzisiaj niedziela inwestycyjna, serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj na tacę, ale i przy innych okazjach.

3. W poniedziałek 13 maja obchodzimy pierwsze w tym roku miesięczne wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej i procesji z figurą Matki Bożej po Mszy Świętej wieczornej.

4. W sobotę, 18 maja, Wigilią Uroczystości Zesłania Ducha Świętego rozpoczynamy Uroczystości Odpustowe w naszym Sanktuarium.

Najpierw o godzinie 16.00 odbędzie się bierzmowanie. Młodzież wraz ze świadkami zapraszamy do kościoła na godz. 15.30. 

Również w sobotę, o godz. 20.30 zapraszamy na Celebrację Słowa Bożego z Wigilii Zesłania Ducha Świętego połączoną z odnowieniem Przyrzeczeń Chrzcielnych oraz odnowieniem Darów Ducha Świętego z Sakramentu Bierzmowania. Od 21.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Wieczór Uwielbienia, natomiast o 23.00 Msza Święta z Uroczystości Zesłania Ducha Świętego. Po Mszy Świętej do godziny 7.00 będzie możliwość indywidualnej modlitwy w czasie Adoracji Najświętszego Sakramentu!

W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Po Mszy Świętej o godzinie 9.00 procesja eucharystyczna. Zapraszamy asystę procesyjną. Szczegóły odnośnie kolejnych dni Uroczystości Odpustowych zostaną podane w przyszłą niedzielę, a wcześniej zostaną zamieszczone na stronie internetowej parafii i na parafialnych Facebooku.

5. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odbywają się pół godz. przed wieczorną Mszą Świętą. Natomiast w sobotę 18 maja z racji bierzmowania i obchodów Wigilii Zesłania Ducha Świętego, nabożeństwo majowe zostanie odprawione rano o godz. 7.00 – po Mszy porannej. Spowiedź dla młodzieży, świadków i rodziców przez bierzmowaniem będzie możliwa przez cały tydzień również w czasie nabożeństw majowych.

6. Jeśli chodzi o dodatkowe miejsca parkingowe w czasie Uroczystości Odpustowych, będzie możliwe parkowanie na łące przy boisku za plebanią. Wjazd bramą przy plebanii.

7. W tym tygodniu w piątek na 13.00 do sprzątania i dekorowania kościoła zapraszamy rodziców młodzieży, która w sobotę przystąpi do bierzmowania.

8. W minionym tygodniu do wieczności odeszli:

śp. Czesław Sepko z Krugła, przeżył 74 lata.

śp. Tadeusz Kiejko ze Stocka, przeżył 73 lata.

śp. Regina Gładczuk z Harasimowicz, przeżyła 95 lat.

Polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.