Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26 maja 2024 UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

1. Przeżywamy Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Witamy wszystkich Parafian i Pielgrzymów nawiedzających Różanostockie Sanktuarium.

2. W czwartek 30 maja obchodzimy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, czyli Boże Ciało. Msze Święte będą sprawowane w godzinach: 7.30, 10.00 i 16.00. Po Mszy Świętej o godzinie 10.00 będzie procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. W tym roku procesja odbędzie się jeszcze na placu przykościelnym. Ołtarze będą przygotowywane przez wioski wg podziału, który został ustalony rok temu.

3. Z racji pierwszej soboty miesiąca 1 czerwca zapraszamy do wspólnej modlitwy wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 11.00. Po adoracji o 12.00 Msza Św.

4. W sobotę 1 czerwca rozpoczynamy miesiąc modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwo czerwcowe w naszym Sanktuarium każdego dnia pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą.

5. W przyszła niedzielę 2 czerwca na Mszy Świętej o godzinie 9.00 będziemy przeżywali Rocznicę I Komunii Świętej. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na jutro, poniedziałek 27 maja na godz. 17.00 na spotkanie organizacyjne do kościoła.

6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła Rodzicom Dzieci, które wczoraj przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej i za dar dla naszego kościoła w postaci zestawu mikrofonów bezprzewodowych, które od wczoraj już działają w naszym kościele.

7. W minionym tygodniu do wieczności odszedł:

śp. Emil Sakowicz z Różanegostoku, przeżył 88 lat. Polecajmy jego duszę Bożemu Miłosierdziu.