Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 2 czerwca 2024 IX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przeżywamy dziś IX Niedzielę Zwykłą.

2. Dziękujemy przedstawicielom wiosek i wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie ołtarzy i procesji podczas Uroczystości Bożego Ciała.

3. Dziękuję Siostrom Salezjankom, a szczególnie Siostrze Katarzynie, Animatorom, Rodzicom i Wolontariuszom za zorganizowanie i przeprowadzenie festynu Oratoryjnego z okazji Dnia Dziecka.

4. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. O godzinie 18.30 nabożeństwo czerwcowe i procesja eucharystyczna, po której będzie błogosławieństwo dzieci. Podczas Mszy Świętej porannej i wieczornej poświęcenie kwiatów i ziół.

5. W piątek 7 czerwca obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze Święte o godzinie 7.30, 9.00 i 19.00. W tym tygodniu przypada też I Piątek Miesiąca. Z racji piątkowej uroczystości wyjątkowo, będziemy odwiedzali Chorych już jutro, czyli w poniedziałek 3 czerwca.

6. W sobotę 8 kwietnia zapraszamy na Różanostocki Wieczernik Modlitwy, który tradycyjnie rozpoczniemy modlitwą różańcową o godzinie 10.30.

7. Również w sobotę zapraszamy na spotkanie wspólnotę Wiara i Światło, którego rozpoczęcie będzie na plebanii o godz. 14.00

8. Dziękujemy rodzicom i dzieciom przeżywających Rocznicę I Komunii Świętej za posprzątanie kościoła.

9. W minionym tygodniu do wieczności odeszła:

śp. Stanisława Białojan zam. w  Białymstoku a pochodząca z Bitego Kamienia, przeżyła 92 lata. Polecajmy jej duszę Bożemu Miłosierdziu.