Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /www/rozanystok_pl/includes/bootstrap.inc).

Ogłoszenia parafialne na Niedzielę 21 lutego 2021 roku!

 1. Przeżywamy dziś I Niedzielę Wielkiego Postu. W tym szczególnym czasie zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych. Droga Krzyżowa w piątek o godzinie 16.30. Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 9.00, także o godzinie 15.30 z kazaniem pasyjnym.

2. Dziś o godzinie 14.00 w naszej parafii rozpoczynamy kurs przedmałżeński, który będzie trwał przez wszystkie niedziele Wielkiego Postu (łącznie 6 spotkań), czyli do 28 marca 2021 roku.

3. Dziś przed kościołem odbywa się zbiórka ofiar przeznaczonych na leczenie małego Nikodema z Białegostoku. Za każdy dar z serca dziękujemy.

4. Polecajmy Bożemu Miłosierdziu tych, którzy w minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej parafialnej wspólnoty. Niech Bóg obdarzy Ich radością życia wiecznego.